Запрошуємо усіх бажаючих на вечори відпочинку: "Запрошує ретро" - 16:00 (вартість квитка - 5 грн.), "Для тих кому за 30..." - 19:00 (вартість квитка - 10 грн.).

Маючи понад півстолітню історію, Полтавський міський Будинок культури є джерелом  і  взірцем цікавої оригінальної режисури, яскравих авторських знахідок, високого виконавського рівня. Все це - невід’ємна частина повсякденної праці 36 колективів художньої самодіяльності,  клубів за інтересами  та методичного кабінету. Новаторський підхід та збереження кращих традицій дають змогу плідно працювати під брендом «ПМБК» як самодіяльним артистам старшого покоління, яких ми вважаємо «Золотим фондом» Будинку культури,  так і молоді та дитячим колективам.

         Прищеплювати любов до культури та мистецтва, відкривати та розвивати творчі здібності дітей, урізноманітнювати їх дозвілля  - такими є основні напрямки роботи з дитячою віковою категорією від 5 до 16 років. Щорічно Будинок культури пропонує відвідувачам даної вікової категорії низку цікавих заходів:

 • Дні відкритих дверей,
 • звітні концерти творчих колективів та Будинку культури;
 • новорічні ранки (казки та розважальні програми);
 • ігрові програми (в тому числі для дітей, які відвідують літні пришкільні табори);
 • святкові концертні програми та урочисті міські заходи за участю вихованців наших колективів.

         Більшість заходів ПМБК розраховані на полтавців з активною життєвою позицією віком від 18 до 50 років. Головна мета такої роботи – це розвиток творчого потенціалу полтавців, організація їх змістовного дозвілля, формування позитивного іміджу закладу, розширення та розвиток творчих зв’язків. Для цієї категорії населення проводяться:

 • концертні програми, театральні вистави;
 • міські та регіональні конкурси («Наталка-Полтавка», «Ідеальна пара», «Мамине сонечко», «Супермама», чемпіонати зі східних та спортивно-бальних танців);
 • вечори романсу;
 • благодійні концерти;
 • фестивалі («У родинному колі», «Східний калейдоскоп»);
 • майстер-класи (з народного та сучасних напрямків танцю).  

Аби вирішити одну з найбільш гострих проблем літніх людей - дефіцит спілкування з родичами, друзями, молодшим поколінням, у ПМБК створено 8 колективів художньої самодіяльності та клубів за інтересами для людей поважного віку та ветеранів. Спортивно-бальні, класичні та історично-бальні танці, хоровий спів, дискусійні клуби, вивчення та популяризація кращих літературних надбань людства, воєнної тематики, сприяння патріотичному вихованню молоді та проведення авторсько-видавничої роботи – це далеко не всі напрямки діяльності колективів, що відвідують літні люди та ветерани.  Своє дозвілля вони проводять і  на дискотеках, що відбуваються щосуботи та у неділю. Люди цього віку дуже люблять виступати перед глядачами та дарувати радість іншим. Саме тому вони проводять концерти у навчальних закладах, ветеранських організаціях, бібліотеках та будинку людей похилого віку. Традиційно за їх участю ПМБК організовує весняний та осінній «Ретро-бали». Такі заходи не тільки підвищують статус людини в її власних очах, задовольняють особисті й культурні потреби, а ще вдосконалюють комунікативність, яка надто важлива для людей похилого віку.

Тож гостинно запрошуємо всіх бажаючих, не залежно від віку і вподобань, приєднатися до нашої творчої родини – різноманітного, веселого та креативного колективу ПМБК