19 лютого - відкриття фотовиставки Володимира Оглобліна "Здрастуй, Грузія!"

Фотовиставка з такою назвою відкривається в Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені М. Ярошенка, і полтавці та гості міста зможуть помандрувати сонячною Грузією. Шість фотографів різного віку, фаху відкривали для себе дивовижні куточки країни Грузії.

Серія робіт складена з світлин майже всіх, хто доторкнувся до грузинської екзотики. Виставка, на якій експонуватиметься понад 80 великих за розміром фотографій шістьох авторів:

Дар'я Чупрун, Віталій Хіцан, Світлана Копа, Ольга Ковальова, Сергій Любецький, серед яких і відомий майстер пейзажу Володимир Оглоблін, стане яскравою подією культурного життя Полтави, та демонстрацією справжньої дружби грузинського та українського народів.
На світлинах представлені спочатку Кутаїсі, а потім – столиця країни, де увагу привернули старовинні будівлі, вулиці і квартали старого Тбілісі. Потім була поїздка до славнозвісного міста Мцхета, де зустрічається ріка Арагві з величаво-бурхливою Курою.

Цікаві фотографічні відкриття відбулись у селі Степанцмінда, нещодавно відомого як село Казбегі біля підніжжя гори Казбек – символу Грузії. Монастирський комплекс Давід-Гареджа ( VI ст.) на кордоні з Азербайджаном та всього в 60 км від Тбілісі, став окрасою подорожі.
Центральне місце експозиції на цій виставці займатимуть фото печерного монастиря VI –IX ст., в якому збереглися фрески VIII – XIVст. і навіть портрет цариці Тамари.
Але найцікавішим місцем, де харків'яни-фотографи знайшли своє натхнення, була гірська Сванетія зі столицею у Местії та унікальному селі Ушгулі, розташованому на висоті 2400 метрів над рівнем моря.
З нетерпінням чекаємо зустрічі з фотографами!