Ви хочете побачити край древніх замків, синіх гір, лісів та гірських річок? Тоді Вам треба поїхати з нами, де на Вас чекає справжня закарпатська гостинність та чудові екскурсійні маршрути.

Програма туристично-екскурсійного обслуговування:

29.04.16 р. (п’ятниця) - виїзд з м. Полтави о 17-00

30.04.16 р. (субота) – 9-00 – зустріч з екскурсоводом, початок екскурсійної програми: Відвідуємо один із найбільших водоспадів Закарпаття - Шипіт. Панорамна екскурсія на гірській канатній дорозі. Дегустація мінеральних вод "Сойми" і Келечін". Туристичне диво - високогірне озеро Синевір, яке відноситься до великих і найпривабливіших природно-заповідних територій Закарпаття. Обід в колибі (факультативно). Реабілітаційний центр бурих карпатських ведмедів у Національному природному парку «Синевир». Переїзд до м. Мукачево. Поселення в готелі. За бажанням можливо відвідати святкове Богослужіння.

1.05.16 р. (неділя - Великдень) - 8-00 - Сніданок. Переїзд до м. Ужгород. Пішохідна екскурсія по святковому місту. Закарпатський музей народної архітектури та побуту: садиби лемків, бойків, гуцулів, угорців, румун. Вільний час для знайомства з містом. Переїзд до с. Середнє. Екскурсія історичними винними підвалами XVI століття, дегустація вин. Можливість придбати вино. Повернення до м. Мукачево. Відвідуємо величний і грізний середньовічний замок «Паланок» - найромантичніший замок Закарпаття. Пішохідна екскурсія по місту, яке розташоване в мальовничій долині річки Латориці. Вільний час.

2.05.16 р. (понеділок) – 8-00 - Сніданок. Переїзд до м. Хуст. Екскурсія на приватну сироварню з дегустацією сирів (с. Нижнє селище); Відвідування оленячої ферми; с. Іза - центр лозоплетіння (можливість придбати вироби). Обід. Долина нарцисів. Повернення до м. Мукачево. Вільний час.

3.05.16 (вівторок) – 8-00 - Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до с. Косино. Купання в комплексі «Термальні води Косино». Відвідування Чинадієвського замку ХV ст. та старовинного мисливського замку Шенборнів, колишньої резиденції графів: (дендропарк, озеро, джерело молодості). Виїзд до м. Полтави.

4.05.16 (середа) - Повернення в Полтаву зранку!!!

 

Вартість туру включає: проїзд комфортабельним автобусом, проживання зі зручностями 3 доби в готелі, 3 сніданки, 1 обід, екскурсійне обслуговування, туристичний супровід, страхування.

Вартість туру складає:

- При розміщенні в стандартних 3-місних номерах з окремими ліжками, ТБ, всі зручності, WiFi – 1850 грн./люд.;

- При розміщенні в номері «Люкс» (дворівневі апартаменти) на 4-х чоловік з окремими ліжками, холодильник, ТБ, дві ванні кімнати – 1900 грн./люд.;

- При розміщенні в стандартних 2-місних номерах з окремими ліжками або двоспальним ліжком, ТБ, всі зручності, WiFi – 2000 грн./люд.;

- При розміщенні в номері «Люкс» (дворівневі апартаменти) на 3-х чоловік, холодильник, ТБ, дві ванні кімнати – 2000 грн./люд.;

- При розміщенні в стандартних 1-місних номерах, ТБ, всі зручності, WiFi - – 2150 грн./люд.

Додатково оплачуються: вхідні квитки до туристичних об’єктів, купання в комплексі «Термальні води «Косино», канатна дорога, додаткове харчування, дегустація вина та сиру.

Термальні води «Косино» - 240 грн. (3 години), 25 грн. - оренда шафи (можливо для декількох чоловік). У вартість відвідування термальних джерел включено дворазове відвідування Королівських саун (до 30 хвилин в загальному).

Тел. для бронювання туру (050) 6464198