Програма поїздки:
08.00 – виїзд з м. Полтави 
– - Переїзд до м. Миргород;
Екскурсійний маршрут прокладено через санаторно-курортну зону Миргорода з урахуванням відвідування бювету з цілющою водою.
Давно вже минули часи, коли посеред Миргороду красувалась славнозвісна гоголівська «дивовижна» калюжа. Сьогодні мальовниче місто на правому березі річки Хорол відоме далеко поза межами держави, як місце розливу королеви мінеральних вод України – води Миргородської, лікувальні властивості якої прирівняні до відомих європейських мінеральних курортів Баден-Баден, Саден, Аахен. 

Музей дипломних робіт Миргородського художньо-промислового коледжу імені М.В.Гоголя. 
Ще з перших років заснування художньо-промислової школи діє музей кераміки (дипломних робіт). Музей належить до числа найкращих визначних пам'яток України, де найбільш повно представлені вироби з фарфору, фаянсу, майоліки XIX ст., зокрема іранські, китайські, японські, французькі та італійські керамічні вироби, саксонський, веджвудський і копенгагенський фарфор, вироби вітчизняних підприємств: Межигірської та Кам'яно-Бродської фаянсових фабрик, заводів М. Кузнєцова, Гарднерата. 
Сім кімнат заповнені численними творчими роботами дипломників. Це декоративні вази, тарелі, різні ужиткові предмети з кераміки, посуд, декоративні панно, дрібна пластика, прикраси тощо.
Експозиція щорічно поповнюється чудовими, майстерно виконаними на високому художньому і естетичному рівні творчими роботами студентів.
- Літературно-меморіальний музей Давида Гурамішвілі 
розповідає про життя і творчість видатного грузинського поета XVIII ст. Класик грузинської літератури, який прожив у Миргороді останні 32 роки свого життя, писав про сучасних йому Грузії, Україні і, звичайно ж, Миргородщині. На українській землі Гурамішвілі написав свої знамениті твори.
- переїзд до страусиної ферми 
Огляд страусиної ферми з екскурсоводом, годування страусів та вільний час. Можна додатково замовити харчування* (необхідно повідомити при замовленні туру).
- - повернення в Полтаву.

Вартість туру: 200 грн/дор., 175 грн. /дитячий.
У вартість вкл.: проїзд, страхування, супровід представника туристичної фірми, екскурсія на фермі страусів, екскурсія по території Миргородкурорту, вхідні квитки та екскурсійне обслуговування у музеях.
На фермі страусів можна замовити харчування:
Омлет із яєць страусів, вареники із м’яса страусів, м"ясо страуса жарене, печінка страуса жарена
Якщо Ви бажаєте замовити харчування, то це необхідно робити при замовленні туру!!!
Тел. (050) 646-41-98