Густинський Свято-Троїцький монастир - заповідник "Качанівка" - дендропарк "Тростянець""+ в подарунок огляд Сокиринського архітектурно-паркового комплексу
Проведіть незабутній вихідний на лоні природи: прекрасні англійські парки, старовинні садиби, каскади лісових озер, величний монастир, найчистіше повітря і маса приємних вражень!
ПРОГРАМА ТУРУ
З 3 до 4 год. – збір по м. Полтаві
– Відвідування Густинського Свято – Троїцького монастиря;
Густинський Свято-Троїцький жіночий монастир заснован у 1600 р. києво-печерським ченцем Іоасафом на землях князів Вишневецьких. Для облаштування монастиря був обраний порослий густим лісом острів, утворений вигином р. Удай і болотом. При Катерині II монастир був закритий, але через півстоліття знову відновлений на кошти князя М. Рєпніна (похований у Воскресенській церкві).
- Державний дендрологічний парк «Тростянець» НАН України;
Видатний шедевр садово-паркового мистецтва XIX століття, знаходиться у селі Тростянець, Ічнянського району Чернігівської області. Його площа 204 га, підпорядкований Національ¬ній академії наук України.
Засновником парку був Іван Ми¬хайлович Скоропадський (1804-1887) — нащадок відомого в історії України роду Скоропадських. У 1836р. розпочали посадки сосни і тополі розташовували групами, між якими лишали галявини, що згодом засаджувались рідкісними видами цінних дерев, різновид рослин було поповнено екзотичними видами саджанців, які доставляли з Риги, Петербурга, Парижа, Києва, Каразінського акліматизаційного саду. 

– Національний історико – культурний заповідник «Качанівка»;
Державний історико-культурний заповідник «Качанівка» створено в 1981 році на основі палацового ансамблю і парку дворянської садиби, яка була заснована в 1770-х роках і яка на сьогодні є єдиною серед українських садиб, що збереглася в комплексі.
Качанівський ансамбль — один з найбільших, найяскравіших взірців садибної архітектури, суголосний найкращим традиціям світового палацово-паркового мистецтва.
- Сокиринський архітектурно-парковий комплекс (без заходу до палацу)
- повернення в Полтаву