Насичена мандрівка на завод Coсa-Cola з дегустацією, на ферму екзотичних фруктів "Банановий рай", та цвітіння різних сортів бузку у Національному ботанічному саду в Києві.

Вперше напій Coca-Cola з'явився в США, штат Джорджія, 8 травня 1886 року. Його автором став фармацевт Джон Пембертон, а назву придумав його бухгалтер - Френк Робінсон, який своїм каліграфічним почерком написав слова Coca-Cola. Поїздка на завод Coca-Cola дозволить всім бажаючим побачити виробництво найпопулярнішого в світі напою. Учасники поїздки відвідають цеху по виробництву напоїв, контролю якості, виробництва пластикових пляшок, цех по розливу готової продукції. Крім цього, передбачається перегляд корпоративного фільму про компанію та, звичайно ж, дегустація улюблених напоїв.

Програма професійної екскурсії на заводі Coca-Cola:
- Візит на виробництво,
- Відвідування музею (з проекційним 3D-шоу, віртуальним озером),
- Перегляд відеороликів,
- Перегляд корпоративного фільму про компанії,
- Дегустація улюблених напоїв,
- Сувенір від заводу.

 Незважаючи на те, що ферму називають "бананової", зростає на ній не тільки улюблені ласощі мавпочок. Хоча банани і правда займають тут почесне місце - під них виділена окрема теплиця, яку Анатолій називає тропіками - саме такий клімат там вдалося відтворити. Але проникнути в неї можна тільки через субтропіки - ще одну теплицю, в якій повноправними господарями стали цитрусові. Апельсинові і мандаринові дерева, кілограмові лимони і навіть дерева-сади, на різних гілочках яких ростуть і апельсини, і лимони, і лайм, і грейпфрут - все це нагадує справжній рай.