Екскурсія: «Промисловий Дніпропетровськ»

Автобусом з Полтави на 1 день. Тривалість – 14 годин

Опис маршруту:

Дніпропетровськ – велике промислове місто. Музеїв тут не дуже багато, а от оригінальних екскурсійних об’єктів вистачає! Найцікавіші: Національний аерокосмічний центр, Дніпропетровський телецентр, Музей ретро-автомобілів, Музей історії єврейського народу, Історичний музей, металургійний завод «Інтерпайп», завод цукерок «АВК» та ін..

Біля міста - Центр Петриківського розпису, який з 2013 року оголошено Культурною нематеріальною спадщиною ЮНЕСКО! З іншого боку – Новомосковський Троїцький собор без жодного гвіздка. І звичайно ж великий та могутній – Дніпро!

А особливо шикарний вигляд Дніпропетровськ має ВВЕЧЕРІ із ілюмінацією вулиць!

Програма подорожі:

06.00-09.30 – збір по Кільцевому маршруту. Дорога

09.30-11.30 – промислова екскурсія на сучасному металургійному заводі ІНТЕРПАЙП

12.00-13.00 – екскурсія про космос в Національному аерокосмічному центрі

13.00-14.00 – за кулісами справжнього телебачення в Дніпропетровському телецентрі

14.00-15.00 – час на самостійний обід в кафе

15.00-16.00 – приватний технічний музей ретро-автомобілів «Машини Часу». Можливість випити чаю в ретро-кафе прямо в музеї.

16.00-18.30 – вільний час для самостійного огляду Найдовшої європейської набережної, Монастирського острова, Парку ім.Шевченка, палацу Потьомкіна, лавочки для закоханих та ін. Романтичний захід сонця та грандіозна вечірня ілюмінація вулиць.

18.30-23.00 - виїзд. Дорога. Розвозка по Кільцевому маршруту.

У вартість входить: збір по місту, дорога, усі екскурсії та вхідні квитки, страховка, супровід.

Всі екскурсії включено у вартість! Є вільний час на обід!

Поїздка відбудеться при наявності мінімальної групи 15 осіб. Участь з 14 років!

Фтозвіт-2015 у спільноті - https://vk.com/event82968241

Подати безкоштовну заявку – http://ingreen.in.ua/tours/outpoltava/out017

Авторський маршрут передбачає унікальні об’єкти огляду.

Металургійний завод ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ - це перший завод побудований «з нуля» за роки незалежності України, а також найбільший електросталеплавильний комплекс в Європі та СНД.  
Це перший завод в якому гармонійно поєдналися інноваційні технології та сучасне мистецтво.

Національний аерокосмічний центр займається серйозними науковими дослідженнями та має навчально-виставочний комплекс - унікальний зразок пропаганди історії й досягнень ракетно-космічної галузі України. У його залах експонуються натурні зразки космічних апаратів, від найперших до унікальних і багатофункціональних, призначених для моніторингу Землі й дослідження Сонця. На відкритому майданчику виставочного комплексу - справжні бойові та мирні ракетоносії, головні блоки, ракетні двигуни.

Дніпропетровське державне телебачення – справжній телеканал (як наша «Лтава»), де ми побачимо старе обладнання на виставці. Та відвідаємо сучасні діючі телевізійні студії.

Приватний технічний музей «Машина Часу». Засновник музею 1,5 року будував музей своєї мрії. За цей час він перетворив закинутий цех в унікальну споруду, яка і музеєм не назвеш - це справжня «Машина часу», яка переносить відвідувача в 70-і роки минулого сторіччя. Тут і старі заправні колонки, і телефонна будка, і лавочки, які за радянських часів стояли у скверах і парках Дніпропетровська, є на виставці навіть тютюновий кіоск з колекцією сигарет тих часів. В музеї є тематичне кафе, де відвідувачам запропонують морозиво в пластикових креманках і сік в гранованих склянках.