Спектакль – іскрометна варіація на неотлемлемые теми батьків і дітей, сімейних цінностей і любові! П’єса-жарт, п’єса-притча про 40-річного успішного бізнесмена, який не може побудувати своє особисте життя через владної мами. Актуально – чи не правда?

Перед мамою героя стоїть одна з найважливіших життєвих проблем – одруження єдиного сина! І на що тільки не піде матір заради улюбленого сина. Як знайти жінку, яка не промотає сынулькины капітали, не пустить його по світу, і зуміє, як мінімум, «приготувати шість страв з однієї курки»? Підприємлива мамуля відкриває шлюбне агентство!

Вся п’єса – низка візитів потенційних претенденток на руку і серце синочка. Кожна з них певний, дуже впізнаваний типаж: «эзотиричка», «продажна жінка», «базнес-тітка». Типажі виписані хвацько, з великою кількістю точно виведених деталей. При цьому за кілька хвилин кожна з дівчат встигає буквально переродитися на очах глядачів, показавши психологічну виворіт свого типажу. Але основна інтрига вистави. ще попереду!

Словом, якщо ви хочете насолодитися магією акторської майстерності, красивими і оригінальними декораціями, та ще й від душі посміятися, то. запрошуємо!

Сліпучий діамант постановки – актриса, народна артистка Росії Жанна Романенко, яка виконала роль матері. Дотепна, виразна і неповторно комічна. Актриса творить на сцені просто чудеса!