Дівоча врода всесильна!

Народжена самою природою, маючи тисячі чудових нюансів, вона здатна створювати чарівні образи, перетворюючи представниць прекрасної статі на справжніх красунь. А найсміливіші з них можуть довести це на щорічному міському конкурсі дівочої вроди і талантів «Наталка Полтавка».

Цього року з першими весняними променями Полтавський міський Будинок культури дарує своєму глядачеві не лише захоплюючий традиційний конкурс, а й теплі привітання для прекрасних полтавок з нагоди Міжнародного жіночого дня. 
9 березня всіх, хто завітає до концертної зали ПМБК о 19:00 , захопить у полон хвиля ніжності, краси та грації!

Цього сезону організатори конкурсу пропонують семи  фіналісткам представити себе в образі  сил природи, непідвласних людині. Дівчата будуть доводити, що характер справжньої полтавки, як і сама природа, непередбачуваний та різнобарвний.

Для цього їм потрібно проявити себе у чотирьох конкурсних епізодах:  загальний вихід «Пробудження природи», візитка «Зазирни  у душу», конкурс талантів «Весняне натхнення»,  дефіле «Народний стайл».

На всіх гостей чекає запашна кава та захоплююча лотерея, в якій глядачів чекають приємні сюрпризи від спонсорів і організаторів конкурсу. Яскраві костюми, весняна фото-зона, сучасна музика та хореографія від кращих колективів міста створять атмосферу незабутнього дійства.

Приходьте, насолоджуйтесь, підтримуйте та обирайте свою Наталку!
Продовжте  свято своїй коханій!

Довідки тел.: 56-37-76