14 лютого, кафе Білий кролик запрошує всіх закоханих на майстер клас "Неймовірний десерт: Апельсиновий чиз-кейк з брауні".

Кафе «Білий Кролик» знаходиться в самому центрі Полтави. Це дуже зручно, особливо якщо потрібно добиратися з маленькими дітками. Але не тільки гарне розташування так полюбилося нашим клієнтам. Основною родзинкою стало продумане меню. Професійні кухарі приготують страви на будь-який смак, а унікальне печиво ручної роботи дозволить завершити день кулінарної насолоди за чашкою гарячого напою.

майстерня печива

Наше смачне печиво ручної роботи давно вже покинуло межі улюбленого міста. Любителі постійно замовляють його в усі куточки країни. Таку любов було непросто завоювати, але ми знаємо кілька секретів:

- Традиційна рецептура об'єднана з сучасними знахідками;

- Виключно ручна робота. Над кожним печивом трудиться кондитер, так що ви можете розраховувати на маленьку порцію радісною душі, яка зарядить позитивом чи наповнить на весь день.

- Відсутність шкідливих компонентів. Ми самі батьки маленьких діток, і знаємо, що ніколи не станемо годувати гидотою ні своїх, ні чужих дітей. Це все, що у нас є. Це те, заради чого ми живемо.

- Високоякісні продукти. Тільки 80% вершкове масло і смачне оливкова роблять свій внесок в створення улюблених шедеврів.