Концерт Заслуженої артистки України - Олени Білоконь у супроводі гурту Сувенір.

Пісня…, велична, вічна українська пісня, почала зароджуватися в мені дуже рано. Вона бриніла в моїй душі ще з дитячих років, коли ми разом з мамою починали співати нашим сімейним дуетом. Та першим справжнім успіхом був виступ на сцені палацу «Україна» на фольклорному святі. Саме тоді наш творчий дует посів почесне І місце в Україні.

Та ще з дитинства я марила сценою та мріяла вийти на неї як сольна виконавиця і відтоді аж до закінчення школи була переможницею серед солістів-вокалістів як на районних оглядах і конкурсах, так і на обласних. Навчалася в студiї при Нацiональному заслуженому академiчному українському народному хорi iм. Г.Верьовки.

Чисельні грамоти, дипломи, подяки дорогі мені як пам’ять, як свідчення становлення мене, як співачки.

У 1997 році в числі кращих вокалістів пiсенно-танцювального ансамблю «Полтава» доля подарувала мені подорож до Варшави і Рави Руської, м.Февiзано, що в Iталiї та Австрiї, де я мала унікальну можливість доторкнутися до вічних джерел народної пісні, познайомитися з талановитими виконавцями та подарувати власну пісенну майстерність глядачам.

2008 рік був для мене знаковим та дуже багатим на приємні та значні події в моєму житті. У березнi, в Полтавському музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя, відбувся мій перший, але такий вагомий для мене, творчий вечір «Від серця до серця», лейтмотивом якого стали слова: «Взяла пісні я з маминого серця, тепер їх людям роздаю». В тому ж році я закінчила «Міжрегіональну академію управління персоналом» за фахом – політолог. А ще цього ж року доля подарувала мені справжнє диво – чарівну донечку Лесю.

14 вересня 2009 року отримала таке знаменне та почесне для мене звання «Заслужена артистка України».

2010 року творче життя стає ще насиченішим, знімаються два музичні кліпи: «Дві матері», «Найрідніше». Разом з іншими артистами приймаю активну участь у 3-му фестивалі української та польської культур. Також цього року отримала повну вищу освіту в Академії управління персоналом м. Київ за спеціальністью “Політолог”.
В 2011 році Почесна грамота з медалью від Полтавської обласної державної адміністрації.

2012 року був випущений альбом “Від серця до серця” (20 пісень) та відбувся сольний концерт в палаці дозвілля “Листопад”.

В 2013 році в палаці дозвілля “Листопад” відбувся сольний концерт “моя душа співа пісні”.

В 2014 році закінчила інститут культури та здобула другу вищу освіту за спеціальністью “Музичне мистецтво”. Також виспустила альбом “Музика любові” та підтвердила сольним концертом в ПД. “Листопад”.

В 2015 році відбувся концерт “Моя земля” у супроводі національного президенського оркестру України.

Співаю з душею, співаю для людей і в своєму репертуарі маю немало пісенних перлин рідного краю: про Україну, рідну хату, маму і тата, людське добро і щирість, калину, кохання…

Завжди охоче беру участь у різноманітних творчих зустрічах, організовую сольні концерти, із задоволенням йду на контакт з глядачем, адже найбільше моє бажання – своєю піснею зробити світ кращим, а людей – добрішими.

Як артист, маю в житті велику світлу мрію – своїм талантом, яким нагородив мене Господь, зробити світ хоч трішечки кращим, дарувати людям радість та надихати моїх глядачів на достойні звершення в ім’я нашої неньки-України.