Екскурсія до Музею історії олії + Дегустація олії та домашніх вин (Полтавський район, с. Мачухи). 
12-00 – Збір групи, виїзд. 
12-30 – Екскурсія. Дегустація та придбання олії, домашніх вин. 
Інтерактивний музей викликає у відвідувачів не аби яке зацікавлення. Він діє в повному розумінні слова. І про це здогадуєшся ще за кількасот метрів від цього приміщення завдяки аромату свіжої олії, що лоскоче носа і викликає апетит. Це ж так смачно – вмочити у блюдце з пахучою олією окраєць свіжоспеченого хлібу, присипати сіллю, подрібненим часничком і… 
Музей-олійниця – діюче підприємство, де можна й олії купити, й дізнатися про історію та тонкощі олійного виробництва. Техніка, що тут працює, має понад сторічний ,,стаж” роботи. Проте, списане у в 1990-х роках обладнання трохи не потрапило на брухт. Однак, мачухівській родині Білокінь, чотири покоління якої ласувало олією місцевого виробництва, вдалося зберегти унікальну техніку олійниці. 

З давніх часів у Мачухах основним промислом місцевого населення було садівництво. Особливо славилися мачухiвські сливи. Ми зустрінемося з місцевим виробником домашніх вин, якій створює вино з вишні, клубними, винограду, сливи, почуємо рецепти, зможемо продегустувати напої та придбати їх. 
З гарним настроєм та повними торбами повертаємося до дому!!! 
14-30-Повернення в Полтаву.

тел. для запису (050)6464198, (063)0742910