Завітаємо до Національного музею-заповідника М.В. Гоголя щоб доторкнутися до духовних перлин українського народу, описаних великим Гоголем у його невмирущих творах. Приємною несподіванкою для вас стане зустріч із «мамою» Гоголя, його «молодшою сестрою Ольгою», які поділяться цікавими спогадами. У флігелі, у своєму робочому кабінеті, «письменник» буде працювати над створенням своїх геніальних творів. Полум’я та аромат свічок, гра напівтіней, інтер’єр епохи створять незабутнє враження загадковості та містики.

Колядування – найпоетичніше Різдвяне дійство, що відроджене у гоголівській садибі. Парубки та дівчата у святкових національних костюмах із музиками, міхоношою, козою, різдвяною зіркою та іншими героями наповнять гоголівську оселю святковим настроєм. Душу кожного присутнього засіють не тільки зерном , а й побажаннями добра, здоров’я, злагоди та миру!

Після цього ми завітаємо до славнозвісної Диканьки, де на нас чекає святковий обід, вивчення колядок, майстер-клас по виготовленню різдвяних янголів та інші розваги.