Видавництво «Основи» та незалежне мистецьке об'єднання  «Magnum Opus» представляють!
Лекція Катерини Ткаченко «7 життів Нечуя-Левицького» У видавництві «Основи» з’явилося концептуальне видання класичної повісті «Кайдашева сім’я». Змінюючи насаджені шкільною програмою стереотипи, видавництво презентує лекцію про «невідомого» Івана Нечуя-Левицького у циклі лекцій «7 життів Нечуя-Левицького». 9-го грудня (середа), о 17:30 у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П.Котляревського (вул. Леніна, 17) лекцію прочитає Катерина Ткаченко. 
Іван Нечуй-Левицький - один із найбільш читаних українських прозаїків. Водночас, про нього часто говорять як про «несучасного» і «вже нецікавого». Насправді, Нечуй - актуальний, його твори - цікаві та корисні для розуміння нашого сьогодення. Якою є драматична історія виникнення псевдоніму Нечуй? Чому Левицький ненавидів літеру «Ї» і як це пов’язано з галичанами? Що робив письменник за кордоном і як його туди пустили? Які звички Нечуя-Левицького дивували людей та виводили з рівноваги всіх його друзів? Якою була трагедія першого кохання літератора та чому у нього були відсутні стосунки з жінками?
Ефективний тайм-менеджмент Нечуя-Левицького, особисті трагедії автора, а також новий і сучасний погляд на його творчість - у розповіді 
Катерини Ткаченко