Восьмий рік поспіль Фонд Конрада Аденауера, Інститут Євро-Атлантичного співробітництва, Європейська Академія Берліна та польський Фонд Роберта Шумана реалізують міжнародний німецько-польсько-український проект «Європа у валізі», спрямований на пожвавлення дискусії щодо Європи у великих та малих містах і селищах України стосовно трансформаційних процесів у Європі, європейських цінностей, української європерспективи та інформування української молоді про наявні освітні та культурні програми в Європі. 
Цього року дві групи, кожна з яких складається з 6 молодих експертів з Німеччини, Польщі та України, відвідають Північні та Північно-Східні регіони України, де проведуть зустрічі зі школярами та студентами, активістами громадських та партійних організацій, молодими підприємцями та представниками ЗМІ. Одна з таких груп відвідає Полтавщину (міста Полтаву та Кременчук) Харківщину (міста Харків, Лозову та Ізюм), зокрема, 29 вересня ц. р. відвідає м. Полтава. 
До складу німецько-польсько-української команди увійшли: Андреас Кайзер (Єнський університету ім. Фрідріха Шиллера, м. Єна, ФРН) Юлія Айхгофер (Представництво Фонду Конрада Аденауера, м. Київ, Україна), Мачей Занєвіч (журналіст порталу Eastbook.eu, студент Варшавського університету, м. Варшава, Польща), Руслан Кермач (аспірант Докторської PhD Школи в Києво-Могилянській академії, політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи», м. Київ, Україна), Йоанна Крупадзьоров (радник з питань інтеграції для іноземців, Управлінні правової допомоги біженцям і мігрантам в Міжнародній гельсінській федерації з прав людини, м. Варшава, Польща), Поліна Суліма (Єнський університет ім. Фрідріха Шиллера, м. Єна, ФРН) та Антон Писаренко (Інститут Євро-Атлантичного співробітництва, м. Київ, Україна).