Алла Кащенко

                                           Заслужена артистка України

                Професор Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського

                                                           м. Київ

Алла Кащенко - видатна українська піаністка. Закінчила Київську консерваторію в класі професора Степаненка М.Б. та аспірантуру у професора Сєчкіна В.В. Стажувалась у Москві у професора Александрова О.О. і двічі - у Франції - у відомого піаніста сучасності Еріка Едсіка, учня А.Корто, а також у професора Ж.Мутьє.
Українська піаністка Алла Кащенко належить до найбільш визначних і знаних у світі інтерпретаторів класичної і сучасної фортепіанної музики. Її виступи в концертних залах України, Росії, Франції, США завжди викликали захоплення як публіки так і фахівців.
Алла Кащенко володіє глибоко індивідуальним виконавським стилем. Вона знаходиться у постійному творчому пошуку, спрямованому в глибинну сутність мистецтва.
Постійно концертує в Україні та за її межами. Гастролювала в Росії, США, Франції, Германії, Білорусії. Має фондові записи на Українському радіо. Записала компакт-диски з творами Баха, Шостаковича, Скрябіна, Берга, Степаненка. Творчою домінантою її репертуару є твори Баха, Моцарта, Шопена, Дебюссі, а також композиторів XX ст.
Характерною особливістю стилю Алли Кащенко є пристрасність висловлювання й імпровізаційність, які дисциплінуються владою інтелекту та сильною виконавською волею.
Інтонаційна вишуканість поєднана з абсолютною точністю відтворення авторського тексту, психологічне проникнення в неповторну стилістику кожного автора, артистизм і темперамент - основа творчої індивідуальності видатної української піаністки.