14 травня 2015 року відбудеться благодійний концерт гурту «Авіатор» в рамках туру Всеукраїнської благодійної акції «Шлях до мрії» у Полтаві.

Організатор — БО «Шлях до майбутнього».

«Авіатор» — це бренд в українському шоу-бізнесі, який не потребує зайвої презентації. Протягом 10 років творчої кар'єри хлопці змогли завоювати слухача драйвовою музикою, чоловічою лірикою, справжніми голосами, щирістю і позитивом.

Солістів групи «Авіатор» Ігоря Воєвуцького, Дмитра Тодорюка та Андрія Сторожа зустрічають з особливою теплотою по всій країні. Хлопці відразу ж зайняли особливу нішу вітчизняного шоу-бізнесу з провідною позицією в ній.

Нові роботи музикантів «Воздухом», «Запрещаю», «Мамо, птахом лину» вже за перші дні ротацій встигли отримати схвальні відгуки слухачів, і стати лідерами українських хіт-парадів.

«Авіатор» — це артисти, яких завжди раді бачити на найважливіших святах. Адже головне для них — дарувати людям радість.

З 1 травня 2015 року гурт бере участь у турі в підтримку Всеукраїнської благодійної акції «Шлях до мрії», метою якої є популяризація української пісні, виявлення обдарованої творчої молоді, допомога в реалізації нових музичних проектів, естетичний, духовний розвиток молодого покоління та створення умов для підтримки й розвитку дитячої та юнацької творчості.

Під час концерту кожен охочий зможе подати свою заявку на участь у музичному конкурсі в рамках акції.