У Полтаві старі хіти зазвучать по-новому

22 квітня о 19:00 у кафе «Мохіто» (вул. Раїси Кириченко, 1) відбудеться концерт гурту «POCHEP BEAT».

Ексклюзивний музичний проект, як називають себе музиканти, пропонує публіці улюблені багатьма світові хіти в живому виконанні.

Соліст колективу скрипаль Роман Почеп, ударник Микола Михно і клавішник та гітарист Володимир Галаган у шоу-бізнесі не новачки, тому їхні обличчя впізнавані на телеекранах. Микола Міхно і Володимир Галаган працювали в багатьох вітчизняних колективах, зокрема разом із Катериною Бужинською. Роман Почеп «музикував» у Європі та Росії. Об’єдналися ж хлопці у «POCHEP BEAT» лише минулого року, але вже активно гастролюють, знімають кліпи та співпрацюють із молодими сучасними композиторами. Зі своєю музикою до Полтави гурт приїжджав вже неодноразово.

У репертуарі гурту – і популярна музика, і класична в сучасній обробці, і саунд-треки до фільмів, і рок. Як говорять самі музиканти, репетиції для них – це лавина ідей і пропозицій, які вони намагаються втілити у життя.

– Ми орієнтовані на легендарні світові хіти, які впізнає кожен. Тут уже весь фокус у тому, як це зіграти так, щоб слухали нас, ще раз нас і знову нас! Ми граємо усе, що подобається нам, усе, що ми здатні відчути як своє, і донести свої почуття глядачеві. Щоб музика накривала й змивала з душі всі тривоги, хоч би на ту годину, поки триває концерт, – говорять про творчість гурту «POCHEP BEAT» Роман Почеп та Микола Михно (http://www.visnyk.poltava.ua/articles/1418910871/).

Полтавська поетеса Марія Бойко колись охарактеризувала кожного з музикантів «POCHEP BEAT»:

–​ Роман Почеп – свободолюб і бунтар, філософ, здатний просту мелодію зробити водоспадом бажань і дев'ятим валом емоцій. Ударна установка Миколи Михна змінює рутинний ритм життя, драйв, стихія – усе це в його руках, у його серці, і він готовий зарядити мозок слухача чистою енергією радості. Мовчазний і найтаємничіший Володимир Галаган – піаніст, гітарист, інтелектуал і романтик, оригінальний, вишукано непередбачуваний, музика – це чаклунство, що живе в його руках і його серці (http://www.visnyk.poltava.ua/articles/1418910871/) .