«ВВ» вирушає у "Великій весняний тур" Україна!

Весна прийшла! Одночасно з нею легендарна група "ВВ" разом з Олегом Скрипкою призначає нові побачення своїм шанувальникам. Музиканти вирушають у "Великий весняний тур" по містах України. "ВВ" везуть прихильникам улюблені хіти та нові пісні, шалений драйв і щиру впевненість в тому, що ВЕСНА ПЕРЕМОЖЕ!

«Великий весняний тур» - це драйвова програма харизматичних музикантів. Запальні рок-н-рольні хіти, ліричні балади, етно-рокові композиції. Все це, а також позитивний настрій і живе спілкування з улюбленою групою чекає шанувальників під час нового концертного туру «ВВ».

«Ми активно готуємося до нашого музичного подорожі, тому що скучили за щирим рок-н-рольному драйву, енергетикою повних залів, позитивними емоціями. Знаємо, що наш слухач любить і чекає нове спілкування з нами. Призначаємо всім, хто любить «ВВ», теплі квітневі побачення на наших концертах », - поділився думками фронтмен гурту« ВВ »- Олег Скрипка.

Тур по Україні для "вевешників" завжди бажаний і певною мірою унікальний. Оскільки майже за 30 років своєї концертної діяльності музиканти завоювали цілу армію шанувальників з усієї України. Крім улюблених хітів, шанувальників творчості "ВВ" чекає чимало музичних сюрпризів та творчих інтерпретацій.