Група "Velours" у супроводі камерного симфонічного оркестру харківської консерваторії представить програму "Хіти французького шансону", складену з безсмертних творів усіх часів і поколінь. На концерті прозвучать пісні таких виконавців: Edith Piaf, Mireille Mathieu, Lara Fabian, Patricia Kaas, Joe Dassin, Charles Aznavour, Garou, Salvatore Adamo, Bruno Pelletier. Спеціальна частина концерту складатиметься з пісень сучасної популярної співачки ZAZ.

Девіз групи - "Мінімум пафосу, максимум почуттів". Адже ніхто краще французів не зможе заспівати про почуття й про любов до життя. У них є мелодійна мова і Париж, який багато визнають найромантичнішим містом світу. Саме у Франції з'явився особливий вокальний жанр - шансон, який на російську перекладається як «пісня».
Музичну палітру колективу створюють контрабас, гітара, барабани, і чарівні жіночий і чоловічий вокал. Група виступає у супроводі камерного симфонічного оркестру, що складається з скрипок, віолончелей і акордеона.
Відвідавши наш концерт, ви немов на час перенесетеся до Франції і відчуєте атмосферу Парижа, любові, романтичних побачень.