«Сорочинський ярмарок» — це втілення гоголівського сюжету з безсмертними героями у сучасному мюзиклі-концерті, що вперше побачив світло рампи саме у Полтавському театрі. Символічно, що цей мюзикл розпочинає своє сценічне життя на батьківщині великого Гоголя. Яскравий колорит народного дійства, різнохарактерні персонажі, які неочікувано з’являються перед глядачем, жарти, гоголівська містика і багато іншого у новому «Сорочинському ярмарку».
Буде весело і, навіть, страшно… За Гоголем. 
«Наша «Сорочинка» — це набір анекдотів, жартів, які розкажуть актори, перевтілившись у героїв повісті», — говорить режисер-постановник вистави заслужений діяч мистецтв України Юрій Кочевенко.
За словами народного артиста України Олександра Злотника: «Полтава – це рідна земля Сорочинського ярмарку, земля, де він вже став брендом для всього світу. Мюзикл «Сорочинський ярмарок» — це грандіозний твір з вокальними номерами, хорами, танцями, «живим» музичним виконання. Головне, щоб глядачі, подивившись виставу, вірили в те, що відбувається, а не дивилися штучне відтворення тексту».