Вперше в Полтаві з 4-го по 8-ме березня біля ТРЦ «Екватор» в рамках міжнародного туру відбудуться грандіозні гастролі найбільшого в Україні цирку «Кобзов», внесений в кнігу рекордів, з новим шоу «VIVAT».

Шоу-програма «VIVAT» - наймасштабніший проект в Україні. Декорації цирку відповідають світовому рівню та сучасному підходу до постановки шоу: ексклюзивні костюми, вражаюча хореографія, неймовірна кількість спецефектів.

Та це ще не все!

На території цирку діють п`ять вражаючих виставок:

 Виставка динозаврів  «Динопарк» - 15 моделей динозаврів в натуральну величину, на виставці представлені кістки динозаврів і динозавр-робот, є експонати, які гарчать, дихають.

Тераріум - більше 30 видів екзотичних плазунів та рептилій.Рідкісні види рептилій змій, крокодилів, черепахи, жаби, скорпіони, павукоподібні.

Зоопарк:Леви, дикобрази, ведмеді, вовки, мавпи, лами, поні та інші представники фауни (всього понад 60 тварин).  Ви зможете спостерігати за левами та тиграми з відстані всього в кілька метрів. А також єдині в Україні білі леви та тигри.

Виставка ТрансформерівВиставка роботів-трансформерів, в натуральну величину згідно оригінальним моделям героїв культового блокбастеру.

Кімната сміху та виставка клоунів - понад 1000 екземплярів клонів.

Ви повинні це побачити!

Довідки, продаж та бронювання квитків: 098-100-44-77, 099-100-44-77, 093-100-44-77