6 березня 2015 р. в Полтаві відбудеться 2-й обласний чемпіонат по Pole Dance у Полтавській області. Місце проведення - концерт-хол «Вілла Крокоділа». Початок о 19 год.

До участі запрошуються усі студії з Pole Dance Полтави та області.

Переможці цих змагань будуть представляти Полтавську область на чемпіонаті України у м. Харків. Переможці Харківського чемпіонату отримують шанс поїхати до Європи, щоб взяти участь у змаганнях European Pole SportUnion.

Метою регіонального чемпіонату є:

  • популяризація спорту і танцю на пілоні;
  • підвищення спортивної майстерності спортсменів;
  • виявлення обдарованих спортсменів;
  • пропаганда здорового способу життя.

Гості чемпіонату:

- Президент союзу спорту на пілоні Харківської області, представник Європейського союзу спорту на пілоні в Україні Анна Ісаєва;

- Чемпіони Європи, інструктора Pole Dance, презентери майстер-класів по всій території України і Росії, діючі артисти на пілоні – Марія Дубінська та Артем Казимов.

Запрошуємо Вас стати партнером проведення Чемпіонату. Вас почують і побачать близько 500 глядачів, що будуть присутні на Чемпіонаті, окрім того,відео сюжети про Чемпіонат вийдуть у ефірі студії «МІСТО» та «5 каналу», матеріали будуть розміщені на сайтах Чемпіонату у ВК, на ФБ,. та на «Геометрії». Логотипи партнерів буде розміщено на всіх рекламних матеріалах та на квитках. У залі Чемпіонату ви зможете розмістити свій банер або розкласти рекламні матеріали на столиках.

Детальні умови партнерської участі обговорюються окремо.

З повагою, організатор змагань – директор школи танцю на пілоні “Brilliants” – Євгенія Савченко. Тел.. 050 747 71 30