Мюзикл на 2 дії
Тривалість вистави 1 година 40 хвилин

Режисер-постановник – Владислав Шевченко
Художник-постановник – Ірина Кліменченко
Композитор – Віталій Ковтун
Балетмейстер – Світлана Мельник
Аранжувальник – Олег Шеременко

 

Дійові особи та виконавці:

Едіт Піаф –М. Томм

Гассіон, батько Едіт

Раймон Ассо, поет

Марсель Сердан, боксер - О. Любченко

Малий Луї, батько доньки Едіт,

Поль Мьорріс, співак

Лулу Бар’є, імпресаріо - Б. Чернявський  

Татко Лепле, хазяїн кабаре «Жерніс» - С. Прокопович

Ів Монтан, співак

Чоловік,

Незнайомець -   С. Озерянко

Тео Сарапо, останнє кохання Едіт,

Глядач - Г. Продайко

Міми – артисти балету

 

Вистава наче автобіографічний щоденник, розкриває сторінки життя видатної французької співачки Едіт Піаф. Сліпа дівчинка, що зростала в бабусиному борделі, чиє прозріння вимолили у святої Терези паризькі хвойди, перетворилася у неперевершену співачку, яка заробляла за свій спів мільйони і витрачала їх так само бездумно, як і своє життя. Жінка, що щедро роздавала себе іншим, дарувала своє безумне кохання різним чоловікам, пережила страшні трагедії і тріумф, яка стала символом Франції, її душею. Та головним поводирем, виправданням вчинків, сенсом її життя  була ЛЮБОВ.

Постановку здійснено у сучасному жанрі мюзиклу з оригінальною музикою В.Ковтуна, яскравим і лаконічним оформленням, цікавими пластичними етюдами та танцями і, звичайно, чарівними піснями з репертуару Едіт Піаф, які так бентежать душу можливо і тому, що тембр голосу виконавиці головної ролі Маргарити Томм співпав з голосом легендарної Піаф.

Прем’єра вистави відбулася 26 березня 2009 року.
   
Вистава відзначена дипломами VIІ Міжнародного театрального фестивалю “Кримський ковчег” (м. Сімферополь, 2010 р.) та Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти” (м. Кіровоград, 2011 р.).

 

 

Едіт Піаф