Нова робота колективу стане, без перебільшення, справжнім сюрпризом для шанувальників гурту. Нова кров, нові ідеї, нові підходи. Колишньому музика рідної землі основою творчості гурту. Але в новій роботі з'явилося відчутно більше рокової важкості в звучанні, а соціальна, навіть бунтарська складова стала характерною рисою нового альбому Гайдамаків. Напевно, саме тому можна сказати, що «Годі спати!» Вийшов альбомом по-справжньому «гайдамацьким»! 
Альбом «Годі спати», записаний українськими музикантами в Європі за участю світових зірок, можна сміливо вважати справжньою європейською роботою світового рівня, одним з найсильніших Українська рок-альбомів останнього часу! Запис альбому зроблено у Варшаві на Медіа Студіо у відомого польського продюсера Петра «Дзікі» Ханцевич, якому Гайдамаки вже співпрацювали у 2009 році. До співпраці над альбомом долучилися іспанці CHE SUDAKA, відомі британські рейвери APOLLO 440, польський реггей-віконавецьКамілБеднарек, колишній вокаліст NoSmokingOrchestra Еміра КустуріціDrNelleKarajlic, Український Каша Сальцова, майстер горлового співу з Сибіру тувинець Альберт Кувезін, канадський скрипаль-віртуоз Василь Попадюк та інші цікаві артисти. 
Гостей зустрічатимуть козаки з Братства козацького бойового звичаю Спас. Вітати музик прийдуть фани, друзі, український бомонд. Вечір буде насичений емоціями та чесною чоловічою природою, адже Гайдамака музика - це щира та незалежна Українська рок-музика, без жодного прогинання і загравання, безкомпромісний патріотичний рок шароварщини і фальші, без награного позитиву та прагнення бути хорошим для всіх ... Заклик до боротьби , співзвучний нашому часу, чітко проходить через весь альбом та закладений в самій його назві - «Годі спати»