Свій концертний сезон міський духовий оркестр «Полтава» відкриває у вересні програмою «Осінній зорепад» за участю найкращих вокалістів, сподіваємось глядач пом’ятає і цінує наш  зоряний склад.
Це володарка диплому XV молодіжного фестивалю джазової музики у Донецьку, володарка Гран-прі  Міжнародного фестивалю духової музики «Фанфари Ялти 2013» солістка оркестру Альона Шмельова; лауреат всесоюзних і всеукраїнських конкурсів авторів - виконавців  соліст оркестру Віктор Щербаков;лауреат міжнародних и всеукраїнських конкурсів, дипломант Першого Московського Фестивалю конкурсу тенорів імені І.Козловського Руслан Христиченко; а також неперевершене сопрано – випускниця Одеської національної музичної академії імені А.Нежданової Оксана Христиченко. У їх виконанні та  виконанні оркестру буде представлена нова концертна програма.
 Також ми продовжуємо знайомити глядача з новими виконавцями. У «концертній вітальні», перед початком програми вас чекає зустріч з Людмилою Костенко, актрисою полтавського єврейського театру «А идише мазл», дипломанта міжнародного фестивалю «Блуждающие звезди»(2013), яка чудово виконує ліричній український та російський романс у супроводі  гітари.
Сьогодні, наша мета - зробити усе можливе, щоб люди перестали прислухатись до грохоту зброї, а слухали геніальну музику. Мир та спокій повернеться у наш дім разом з миром у наших душах. Взаєморозуміння наступить, як що ми всі почуємо музику, що лунає у наших серцях. І тоді, ніхто не посміє вказувати нам як нам жити в своєму рідному домі.

Дорогі друзі, однодумці чекаємо зустрічі з вами.