Інформаційна довідка про Парад «Полтава вишивана».

Вишиванка - символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, любові, святості, оберіг. Вишивка на грудях захищає душу людини від руйнування та занепаду. Й досі побутує вислів: «народитися в сорочці» – тобто бути щасливою і успішною людиною.

Полтава у цьому році святкує 71-шу річницю визволення міста від фашистських загарбників. У 2012 році була започаткована традиція відзначати День міста парадом «Полтава вишивана».

Не порушуючи традицій у цьому році 20 вересня під патронатом Полтавського міського голови О. Мамая відбудеться щорічний культурно-мистецький проект «Парад «Полтава вишивана».

Колективи установ, підприємств, організацій, навчальних закладів, жителі та гості міста запрошуються пройти святковою ходою від Білої альтанки до Театральної площі, демонструючи свої вишукані та неповторні вишивані сорочки.

Під час проекту відбудеться благодійна виставка-ярмарок, тематична концертна програма, майстер-класи народних умільців та багато іншого. Всі зібрані кошти від проекту будуть перераховані на потреби учасників АТО.

Запрошуємо всіх прийти, вдягнути вишиванки та заспівати Гімн України разом з усією громадою!

Покажи всім, що ти пишаєшся своєю країною!