Запрошуємо Вас відзначити День народження з друзями в Fashion club PODIUM або Karaoke-hall BALKON. Ваша знижка в ці дні на банкет може скласти до -30 % (залежить від суми замовлення: 20% ми додамо до знижки по індивідуальній пластиковій карті).

     Ми даруємо Іменинникові знижувально- накопічувальної пластикової карти постійного гостя з початковою знижкою -10%. Вам необхідно її активувати при складанні попереднього замовлення.  З радістю допоможемо зробити попереднє замовлення! У нас зовсім не дорого! З радістю вручимо Вам наш кікбек (набір з 18 спеціальних купонів на знижку від закладу). Торт від шефа в подарунок (за умови попереднього замовлення). Фруктовий кальян в подарунок від закладу (за умови попереднього замовлення) + Дамо Вам запрошення на участь в Параді іменинників в перший тиждень після дня народження. Для іменинника і його друзів вхід вільний. Реєстрація обов'язкова!

     Кожну неділю з 19:00 для гостей Fashion club PODIUM грає Juzz Teraphy джаз в живому виконанні створить прекрасну атмосферу вашого свята!