Традиційне покладання квітів до Меморіалу Солдатської слави відповідно до розпорядження міського голови О.Ф. Мамая «Про заходи з підготовки до відзначення у м. Полтаві 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні».

В рамках проведення заходу молоді люди планують приєднатись до загальноміського параду та вшанувати пам'ять воїнів-визволителів, які 69 років тому звільнили від фашистських окупантів територію в склад якої входила і наша держава Україна.

Так, 9 травня молодь Полтавщини планує вдягти вишиванки, як символ українського народу та державності і тим самим показати, що Україна пам’ятає та пишається Великою перемогою.

За ініціативи координаційної ради молоді кожному бажаючому учаснику буде прикріплено стрічку з кольорами прапору м. Полтава, як символ поваги та пошани ветеранам Великої Вітчизняної Війни від молоді міста. 

Молодь має на меті нагадати жителям міста, що кожен з нас має поважати минуле, бо завдяки історії нашої країни ми маємо можливість будувати світле майбутнє незалежної та вільної України!

Що потрібно!? Все просто! Вдягни вишиванку та прийди вшанувати пам'ять людей, що 69 років тому віддали свої життя, щоб звільнити територію України від фашистських окупантів. Вдягни біло-зелену стрічку солідарно з полтавчанами, які люблять своє місто, бажають миру та злагоди на своїй землі, пам"ятають уроки страшної війни та не допустять її повторень!