Олександр Ярмак народився в Україні, в невеликому місті Бориспіль в 1992 році.  Вперше Олександр одягнув широкі штани, коли йому було лише дванадцять років. Хлопчик відразу ж зрозумів, що культура хіп-хопу забрала його цілком і повністю і, мабуть, надовго. Після покупки перших касет Емінема, кофти з капюшоном і білих кросівок Nike, про які Олександр давно мріяв, він ще глибше занурився у вуличну культуру. Воістину цікавим заняттям для Саші стало захоплення брейк-дансом, проте через футбольні тренування і навчання в школі довелося на якийсь час забути про хіп-хоп, крім того, і батьки не дуже-то розуміли його захоплення.

Після закінчення середньої школи Олександр Ярмак поступив в Національний Авіаційний Університет для навчання за фахом інженера-механіка літальних апаратів. У університеті він продовжував грати в КВН і його запросили в команду збірної університету через декілька місяців. З цією командою він з першого року брав участь у Вищій Українській лізі і дійшов до фіналу.

До цього часу Олександр Ярмак назбирав вже досить багато непоганого матеріалу. Вирішивши зробити запис своїх перших треків, він пішов працювати ведучим на студентському радіо. Олександр вів розважальну реп-програму. Оскільки грошей для того, щоб зробити власний запис, у нього як і раніше не було, він став ночами записувати свої перші пісні, користуючись апаратурою радіо-студії. Молодий хіп-хопер завантажив тільки но записані свої роботи на особисту сторінку соціальної мережі ВКонтакте, і одразу отримав схвальні відгуки своїх друзів.

Літом 2011 року Олександр Ярмак виставив свої композиції в Youtube на суд слухачів і переміг в голосуванні. Після цього він поїхав до Ялти і виступив на розігріві в одного з найвідоміших виконавців репу в СНД і його заочного кумира Басти. Успішно дебютувавши в Ялті і отримавши нарешті визнання вже не лише у своїх власних знайомих і близьких друзів, але і простих людей Олександр Ярмак відразу ж взяв участь в конкурсному відборі для розігріву Noize MC. Він переміг і цього разу і ще успішніше виступив зі своїми піснями в Евпаторії. Приїхавши до Києва, він вирішив записати свій перший студійний альбом і навіть зняти відео на одну зі своїх пісень. Саме цей кліп і зробив його нарешті набагато відомішим, оскільки за невеликий термін був переглянутий більше 800 000 тисяч разів.