Талановитим! Завзятим! Творчим особистостям! Всім, хто готовий відкривати свої здібності, пізнавати себе, - другий сезон обласного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий Час» 17 травня (субота з 9:00) - конкурсний день, 18 травня (неділя о 14:00) – Гала-концерт  у Будинку науки і техніки залізничників (Південний вокзал). Жанр – вокал, хореографія, театр-читці, колективи.

 Шановні аматори сцени Полтавщини, Оргкомітет фестивалю радий повідомити про початок підготовки проведення 2 сезону обласного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий Час». До участі запрошуємо виконавців вокального, хореографічного, театрального та інструментального жанрів.

В зв’язку з останніми подіями в Україні прийнято рішення не проводити І відбіркового туру фестивалю, а залишити лише конкурс (17 травня, субота) і Гала-концерт 18 травня, неділя).

     Якщо у Вас під час підготовки до конкурсу виникнуть питання, потрібна методична і практична підтримка, роз’яснення, дзвоніть, приїжджайте, ми допоможемо.

     На Полтавщині є таланти, і ми маємо пишатися своїми людьми!

Чекаємо на Вас, шановні аматори сцени.

     Спецальними зірковими гостями фестивалю стане дует Анна- Марія! Якби потрібно було підібрати одне слово, щоб описати Анну і Марію - це було б слово енергія. Енергія … стрімка, потужна, світла, жіночна, яскрава! Заряджайтеся!