Полтава зустрічай! Всіма улюблена команда COMEDY SHOW зі своєю концертною програмою 24 квітня в concert hall "VERSAL"! Незабутній настрій Вам подарують: Дядя Жора, дует "Вечірні Метелики", Сергій ЛОСЬ Стахов і група "Бігуді Шоу"!

     Дядя Жора, народився в Хмельницькому. Ще в 7-м-коді класі отримав прізвисько Жора. У 1992 році організував в університеті команду КВК "Три товстуни". У 1993-му відкрив в Хмельницькому піцерію "Три товстуни", пізніше - продуктовий магазин, рекламне агентство і газету оголошень.

     "Три товстуни" ставали чемпіоном міста (двічі), чемпіоном асоціації КВН України 1998 років, чемпіоном Інтерліги-98, чемпіоном Відкритої Української Ліги 1999-го, володарем Зимового Кубка Києва в 2000 і 2001 рр., були учасниками Вищої Ліги сезону-2001 і декількох фестивалів КВН. У 2006 році Вадим Мічковський переїхав до Києва. З тих пір - резидент проекту "Comedy Club Ukraine". Виступає під псевдонімом Дядя Жора. Восени 2008-го став учасником проекту "Танцюю для тебе" на телеканалі 1+1 Дядя Жора просто обожнює КВК. Вважає, що це його хоббі и все життя в цілому.