Група Слот — одна з провідних рок-команд на російській сцені, музична спрямованість якої варіюється від важкого електронного року до рокапопса.

Початком існування групи можна вважати 2002 рік, коли Ігор «Кеш» Лобанов (МС) познайомився з гітаристом Денисом «Ден» Кульгавих. Першою вокалісткою стала відома співачка Теона Дольникова, головна героїня мюзиклів «Метро» і «Нотр-пані Де Парі».

Дебютний виступ відбувся в клубі «Крапка» на фестивалі «Twist Fest-2», після чого нині покійні журнали «Play» і «NME» охрестили СЛОТ колективом, здатним «вивести альтернативу в мейнстрім». Заявити про себе на всю країну групі вдалося завдяки блокбастеру «Бумер»: хіти «Только бы прикалывало» увійшли в саундтрек до фільму, ставши першими офіційними релізамі.

З початку 2013 року, не дивлячись на щільний гастрольний графік, Слот впритул зайнялися роботою над новим матеріалом з обіцянкою представити перші результати вже навесні.

Напередодні виходу першого синглу з нової пластинки, група підготувала подарунок своїм особливо відданим фенам - збірка кращих пісень «The Best Of...», який побачив світ восени 2010 року, тепер отримав своє втілення на вініловій платівці! Не дивлячись на те, що Слот завжди знаходяться в авангарді інформаційно-технологічної реальності, такий вінтажний формат музичного контента, як пластинка, є, певною мірою, респектом у бік канонів індустрії. Реалізувати таку можливість Слот отримали завдяки своїм незмінним видавцям-компанії М2БА, а також музичному видавництву «Мирумир».