Гуня / Gunyah – реп-виконавець, музикант, сценарист, поет, співзасновник акустичного реггі-реп проекту НУdЛІ, арт-директор найвеселішого на ПБК тусовочного місця - KRM Lounge-bar і керівник KRM Hostel (Крим, Алушта). Також відомий під псевдонімами Андрій Гуневський, GNY, Gunya PM, Синій музикант.

     Вперше в концертній програмі GUNYAH представить свій новий міні-альбом “Пом'яте серце”. Цей, третій по рахунку студійний альбом, з'явився на просторах інтернету на початку березня 2014 року. Назва нового EP сповна відповідає його смисловій тематиці - в п'яти треках компактно упаковані всі сердечні справи автора: від брутальной істерики і зухвалості до піднесеної лірики, поезії і любові.

З першого трека «Пом'яте серце» відразу зрозуміло, чого варто чекати від альбому, в якому знайти грань вигадки і реальних подій неможливо. Другий трек «Белосніжка» з перших рядків звучить брудно і зухвало. Тут описаний секс в тій “красі”, яку краще не допускати до вух хороших дівчаток.

     Здавалося б, все дуже брутально, запущено, безнадійно і краще прибрати від «Пом'ятого серця» прекрасну половину людства. Ось тільки трек «Катіхуана» міняє всю картину. Прекрасна лірика, жодній грязі. Слухаючи перший куплет здається, що це ода всіма улюбленій марихуані, але немає. Композиція була написана в засніжених горах і присвячена дівчині з Амстердама. Гарна музика, мелодичність, це саме те, що потрібно для гарного настрою!