В Полтавській галереї мистецтв вже традиційно відкрилась 14-а Міжнародна виставка карикатур «Карлюка-2014». У експозиції представлені наступні розділи: роботи Всеукраїнського конкурсу «Небезпечно: корупція!», проект «Картунбанк.ру», персональні виставки «Політічна карикатура Міхайла Златковського» та «Законі жіття Івана Анчукова».

На виставці-презентації проекту «Картунбанк.ру» зібрано воєдино 67 кращих творів сучасних карикатуристів і художників з країн СНД, що працюють в жанрі іронічної і гумористичної графіки, живопису і колажа. Організатор Всеукраїнського конкурсу «Небезпечно: корупція!» Костянтин Казанчев надав 70 конкурсних робіт, які виконані на високому професійному рівні і з незмінним почуттям гумору. А персональні виставки всесвітньо відомих російських ілюстраторів, графіків і художників — карикатуристів Михайла Златковського і Івана Анчукова дозволяють гідно оцінити багатогранність таланту цих художників і отримати задоволення при огляді їх графіки. 

Організатори виставки запрошують полтавчан і гостей міста відвідати виставку карикатур, на якій можна побачити, що думають люди, котрі мешкають в різних країнах, посміятися над собою і отримати при цьому великий заряд бадьорості і доброти. Виставка «Карлюка-2014» працюватиме до 20 квітня.