Справедливо сказано, що гумор – невід’ємна складова таланту. А якщо врахувати, що звітні концерти Полтавського міського Будинку культури щороку демонструють глядачам різножанрові таланти 35 колективів ПМБК, то виходить справжній каламбур! До того ж, ще й першоквітневий - цього року ПМБК звітується саме у День сміху! Тому і формат заходу дещо незвичний: під час концертної програми «It's my life» глядач опиниться у вирі найгарячіших подій, які відбуваються за лаштунками.

Смішні мініатюри і відеоприколи з життя творчих колективів, запальні танці з яскравими акцентами та улюблені пісні у неочікуваних обробках гарантують щиру усмішку на обличчях глядачів, адже усмішка – це двері, за допомогою яких у світ приходить доброта. То ж колектив Будинку культури запрошує кожного, хто розуміє гумор, знайти свою посмішку серед сотень інших, бо весела людина створює яскравий світ!

Поспішайте, «зіркові тренери» міського Будинку культури вже готують для вас кращі творчі номери у номінаціях «Королі пародій», «Важка артилерія», «Суперпіпли» та «Міцні горішки». А колектив, який за підсумками року найяскравіше проявив себе у багатьох творчих напрямках, традиційно отримає спеціальний перехідний кубок «Gold-Профі»!