Ви вже мабуть встигли за ними скучити? І ось вони знову повертаються до Полтави! Наші земляки, гурт O.Torvald виступить перед своїми найпалкішими шанувальниками 5 квітня на сцені концерт холу Villa Крокодила. 

Як і всі молоді групи, брали участь в конкурсних фестивалях, зокрема виступали на GBOB, Червона Рута, Перлини сезону, Таврійські Ігри. Паралельно група записувала свої пісні, багато з яких так і залишились в демо-варіантах. В кінці 2007-го року на одній з київських студій O.Torvald почав записувати свій дебютний альбом, зведення довірили Саші Піпі (екс-ВВ, @traktor). Диск з однойменною назвою «O.Torvald — 2008» побачив світ в травні 2008-го на лейблі «Весна Music», музиканти підкріпили його відеокліпом на пісню «Не залишай».

Після виходу дебютного альбому про O.Torvald заговорили серйозно, група все частіше стала з'являтися на телебаченні, радіо і в інших ЗМІ. Наступне відео зняли вже не на пісню з альбому, а на старий трек «Почуття». На початку 2009 року американський режисер українського походження Алекс Баєв знайшов групу O.Torvald і запропонував їм зняти два відеокліпи. Кліпмейкер давно мріяв створити відео для групи з батьківщини. Було вирішено робити кліпи на пісню з альбому O.Torvald «Київ-Лондон» і зовсім свіжий запис «Не грузи». Таким чином, протягом двох місяців музиканти отримали два відеокліпи.