У неділю, 30 березня, відбудеться черговий живий концерт у клубі-ресторані MuZa-bar. Цього дня на сцені закладу виступлять культова полтавська ватага «Онейроїд» та гурт гарного настрою "Брат Кіндрат"!

     Онейроїд (з грецької - oneyros – сон; oneyroid — подібний до сну) – змінений стан свідомості з напливом сновидних візій, фантастичних переживань, який, на відміну від галюцинацій мають завершений сюжет, цілісний зміст. Один із симптомів шизофренії. Також уживається трактування «сон наяву».

     Онейроїд – альтернативна група, утворена в Полтаві 25 грудня 1992 року з ініціативи медиків Андрія Боркунова (вокал, гітара) та Анатолія Волика (тексти, бас).

     З того часу і по сьогодні - творчо активна і завжди неординарна, завжди залишаючись осторонь фальшивого шоу-бізнесу і займаючись насамперед музикою.

     Гурт гарного настрою Брат Кіндрат! Це гурт, який створений для підвищення загальнолюдського настрою! Колектив складається з п'яти учасників: Шкуринський Богдан - баян (труба), Кальченко Олександр - бас, Железняк Артем - акустична гітара, Лотиш Ігор - барабан, Кімнатний Антон - вокал.

     Головна фішка гурту в фольклорному звучанні, яке тісно переплітається з різними стилями.

     Всі пісні авторські, україномовні. У них яскраво висвітлюються побутові теми.