Великий сольний концерт одного з найвідоміших гуртів Полтави як в Україні, так і за її межами- мова, звичайно ж, йде про гурт ДМЦ, котрий вже більше десяти років радує нас своїми ліричними, а часом і не дуже, але все ж такими добрими та душевними піснями.

Формування ДМЦ почалося після того, як Гречаник Андрій і Старостенко Сергій вивчивши декілька пісень виступили на Черкаському фестивалі авторської музики, де, до свого здивування, творчий дует був нагороджений призом глядацьких симпатій і масою подарунків.

Група починає активно формувати свій первинний репертуар, експериментувати з різними напрямами і гастролювати по фестивалях авторської музики. В основі стилістики групи домінує фолк-рок. В перебігу декількох років група ставала лауреатами і призерами безлічі фестивалів. Після чого група вирішує розширити склад.

З тих пір група змінила безліч назв перш ніж стати ДМЦ. Незабаром група вирішила зануритися в життя професійних музикантів. Вони змінили назву на ДМЦ і почали виступати в рок-клубах, в основному в клубах Східної України. На сьогоднішній день група грає прогресивний і альтернативний рок.