Група «Пара Нормальних» з'явилася на карті українського шоу-бізнесу в 2007 році, і від самого початку секретом їх успіху було гармонійне переплетення протилежностей. Давно відомо, що одна голова – добре, а дві – набагато краще. Тому в групі два солісти, чоловік і жінка, інь і янь, Ганна Добриднева і Артем Мех. Той же самий принцип застосували і до музики, тому що один музичний стиль – це відмінно, а віртуозний мікс жанрів – це успіх!

Їх поп-фанк-рок-стьоб-панк-соул-реггіstyle завоював місце в серцях, плейлистах і чартах всього СНД, разом зазвучавши в модних клубах, продуктових кіосках, динаміках дорогих машин і на шкільних дискотеках. Кожен їх новий сингл беззастережно ставав справжнім хітом: «Happy End», «Скандал», «Повертайся», «Вставай», «Ей Бейба!» і «Не відлітай».

Зараз «Пара Нормальних» в новому складі працює над перезаписом свого репертуару з новим солістом, тому скоро улюблені хіти групи отримають друге народження і свіже звучання. Недавно закінчилася робота над першим спільним синглом Ганни і Артема: трек «Історія кохання» вже виходив на другому альбомі групи і так і не став «бойовиком», але зараз доля пісні, на яку навіть зняли кліп, обіцяє скластися набагато успішніше. 

На зйомках відео «Історія кохання» багато чого сталося вперше: перше музичне відео нового складу «Пара Нормальних», перший в житті кліп Артема Меха, вперше в історії групи массовку відібрали серед фанів «Пара Нормальних», провівши кастінг по Інтернету.