Гурт "Крапка" із Запоріжжяна сьогодні є цікавим та непередбачуваним колективом, адже у своїй музиці стилю етно-хоп хлопці поєднують непоєднуване. Акустичний рок філігранно переплітається з потужними зубодробильними афроритмами, тендітно доповнюючись кремезним фолком, органічно зливаючись в одне з депресивним блюзом та вогняно-веселим хіп-хопом.

Унікальністю гурту є живі виступи, адже за один концерт тріо грає більш ніж на сорока музичних інструментах, серед який є зникаючі в Україні (коза-дуда, глиняні джоломиги), нові для України (австралійські діджеріду, в*єтнамська гуіра, та африканська бансуріта) та традиційні (сопілки, жалійки), а колекція цих самих духових музичних інструментів у соліста Тараса БІлки входить у п*ятірку найбільших в країні.

Якось музиканти гурту "Крапка" сиділи, думали. І вирішили, що це вкрай неприпустимо, так довго не навідуватися до Полтави! 

Тим більше, що їм є що сказати нового, чи то заспівати, та й з Вами у пивниці "Сто доріг" приємно буде провести час! 

А тому 21 лютого "Крапка" з новою програмою у трьох стилях (реггі, французький шансон, та етно-експерименти) вирушає до Полтави. Запрошуються всі бажаючі!