Dj Maniak  - на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших і гастролюючих ді-джєїв України, що грають в стилі house і electro-house. Свою творчу дорогу Юрій починав з виступів у складі знаменитого танцювального колективу – «Discomaniax».

Саме клубні танці з їх нескінченною енергетикою послужили поштовхом встати за пульт і відіграти свій перший set. А само назву колективу дало творче ім'я – Maniak, оскільки їх всіх називали просто - «Маніяки». Свою професійну кар'єру, як dj, Юрій розпочав в 2001 році. На початку 2009 року Dj Maniak, переїхавши в столицю, став резидентом Barsky club.

Влітку 2010 року Dj Maniak запускає радіо-шоу "Black & White" на Kiss FM спільно з Dj Tommy-lee. У творчій біографії Dj Maniak з'являється ще одна дуже важлива і яскрава сторінка – це співпраця з неповторним МС Рибiком. Їх дует практично нерозлучний, а гастрольний графік спільних виступів розписаний на місяці вперед. Останнім часом активно займається написанням і виданням власних треків, які регулярно крутяться на головній танцювальній радіо-станції України – Kiss FM. Зараз Dj Maniak багато гастролює по всій України та за її межами.