Притча на 2 дії.
Тривалість вистави 3 години.

Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Юрій Кочевенко
Художник-постановник – Олексій Вакарчук
Художник по костюмах – Ірина Кліменченко
Балетмейстер-постановник – Світлана Мельник
Хормейстер – народний артист України Віталій Скакун
Концертмейстер – Ірина Герасименко
Художник по світлу – Лариса Йова
Звукорежисер – Ігор Саблін

У виставі беруть участь:
Народні артисти України Ю. Попов та В. Голуб, заслужені артисти України В. Гостіщев, О. Зазимко, В. Репенко та М. Дудник, артисти М. Томм, В. Морус, Б. Чернявський, В. Крапіва та весь творчий склад театру.

Прем’єра відбулася  –  9 грудня  2009 року

За п’єсою Григорія Горіна “Поминальна молитва”, що написана на основі класичної прози єврейського письменника Шолом-Алейхема.

Дія розгортається у дореволюційній Росії, в селі Анатівка, де з давніх пір жили разом росіяни, українці і євреї. Молочник Тев’є, якого українці нарекли Тевелем, батько чотирьох дочок, три з яких на виданні, не мріє про безмежне багатство, головне для нього – це щастя дітей, щоб кожна  вдало вийшла заміж. Але дочки щастя розуміють по-своєму. Старша виходить заміж за бідного, середня їде зі своїм обранцем-революціонером в Сибір, молодша залишає родину і змінює своє віросповідання через кохання до православного.    

У центрі постановки – трагічна історія Тев’є, який усіма своїми силами намагається зберегти традиційний устрій життя, який розвалюється з усіх сторін. Йому не вдається протистояти ні царському  правлінню, ні випадку долі. Держава вирішує за нього, де він має жити, дочки самостійно вибирають чоловіків, помирає дружина. Проте, залишається головне – чистота людських стосунків. Шлях Тев’є – шлях страждань, помилок і прозрінь. Це шлях кожної людини, який веде  у  вічність.

Надзвичайно глибокий, філософський зміст, з витонченим гумором і дотепно соковитими  афоризмами створюють трагікомічний жанр вистави, де міцно переплелися  і сміх, і сльози, і любов. Ви смієтеся і плачете над долею героїв і тільки потім  розумієте, що тепер інакше ставитеся до життя. Вистава приносить розуміння того, що незалежно від віри і національності люди шукають щастя, своє місце в житті . Що у світі немає нічого дорожчого за людське життя.