Ірина Дубцова . Всеукраїнський тур

Всеукраїнський концертний тур Ірини Дубцової - присвячений десятиріччю творчої діяльності .

"10 років на рівні серця " - це нова сольна програма співачки , яку побачать і почують 20 міст України . Тур бере початок 22 лютого 2014 і закінчиться великим концертом в Києві в середині квітня.

Ірина Дубцова - російська співачка , поет і композитор , випускниця і переможниця всеросійського телепроекту «Фабрика зірок - 4 » , фіналістка проекту « Фабрика зірок. Повернення ». Член журі двох сезонів міжнародного ТВ проекту Х- Фактор ( Україна ) . Ірина Дубцова не тільки талановита співачка , а так же автор десятка визнаних хітів для своїх колег : Філіпа Кіркорова , Тіматі , Алсу , Тетяни Котової , Зари , Слави , Макарські , EMIN .

Популярні хіти :

Про нього 
Як ти там ? 
Кому ? Навіщо ? 
Вітру 
Медалі 
Їж , молись, люби 
Прости мене 
Ти той

Чуттєва , тендітна , незалежна , Ірина стала для своїх шанувальників уособленням жіночності і внутрішньої сили . Мова її пісень простий і зрозумілий для глядача. Музика написана від серця не залишає байдужим навіть найдосвідченішого слухача. Кожна пісня Ірини - це скарбниця почуттів і виплеск емоцій - якими співачка готова ділитися з усім світом. Ось що робить Ірину особливою і неповторною .

Тільки втративши - ми почнемо цінувати.

Тільки запізнившись - вчимося поспішати .

Тільки не любив - можна відпустити

Тільки бачачи смерть - можна навчитися жити.

Квиткове агентство KARABAS.COM надає можливість купити квитки на концерт Ірини Дубцової зручним для вас способом: банківською картою MasterCard / VISA або переведенням , електронними грошима WebMoney , готівкою в театральних касах KARABAS.COM по всій Україні або кур'єру при доставці квитків , а також через платіжні термінали.