На хвилі ностальгії по всьому радянському театри знову ставлять п'єси Олександра Гельмана , одного з найбільш затребуваних драматургів пізнього СРСР . П'єсу про те , як в парку на лавці зустрілися « дві самотності » , колись пережили швидкоплинний роман один з одним , Гоша Куценко та Ірина Апексимова грають як комедію , чого , втім , шанувальники антрепризи якраз і чекають. 

За словами актриси , і для неї і для Куценко , це новий і важливий досвід. Сам Куценко в одному з інтерв'ю сказав , що присвячує цю роботу своїм батькам , їх часу . 

Олександр Гельман - відомий радянський письменник , драматург , сценарист. За його сценаріями знято такі фільми , як " Ксенія , кохана дружина Федора ", "Ми , що нижче підписалися" , " Премія " та інші. Гельман також написав близько десяти п'єс , які поставлені в театрах по всьому світу. Більше 20 років він співпрацював з Художнім театром , очолюваним Олегом Єфремовим , де були поставлені всі його п'єси , в числі яких і " Лавка " . Прем'єра відбулася в 1984 році, тоді в головній жіночій ролі виступила видатна російська актриса Тетяна Дороніна.

Квиткове агентство KARABAS.COM надає можливість купити квитки на виставу " Лавка " у Полтаві зручним для вас способом: банківською картою MasterCard / VISA або перекладом , електронними грошима WebMoney , готівкою в театральних касах KARABAS.COM по всій Україні або кур'єру при доставці квитків , а також через платіжні термінали.