Такого глядач ще не бачив. Програма називається «З станиці до столиці». Готують сюрпризи всі групи хору - і танцювальна , і оркестрова . Але, звичайно , основне навантаження лягає на вокалістів. Це не буде суто авторський концерт , в ньому місце народної пісні - центральне , саме з неї починався творчий шлях Захарченко. Прозвучать пісні , тисячами записані ним в глибинці та збережені для нас , для нащадків. Ті , що давно полюбилися глядачеві , і ті , що народилися нещодавно , а , може , давно не виконувалися .

Глядачі Дніпропетровська відкрили для себе неймовірно емоційний і водночас глибоко патріотичний мистецтво Кубанського козачого хору десять років тому.
Майбутній концерт - особливий. 10 років головним хормейстером у Державному Сибірському російською народному хорі і 38 років художнього керівництва в Державному Кубанському козачому хорі , який став при ньому академічним , отримав всі свої нагороди і прославився на весь світ , складаються в великий творчий шлях Віктора Захарченко. Як самий яскравий і запам'ятовується звіт про це піввіковий шляху , Віктор Гаврилович готує грандіозну ювілейну програму.