Пройшло трохи більше пів року від часу останньому візиту Валентина Стрикало до Полтави, а Полтава вже скучила за цими талановитими хлопцями. І ось в переддень Дня Св. Валентина хлопці знову відвідають нашу рідну Полтаву!

Українська група Валентин Стрикало була заснована в 2010 році солістом Юрієм Капланом, що прославився в інтернеті в ролі наївного провінційного парубка «Валентина Стрикало з села Бурільцево».

Його іронічні відео-звернення до зірок шоу-бізнесу, викладені на порталі Youtube, нестримно набирали мільйони переглядів, а вигаданий персонаж Каплана ураз знайшов визнання авторитетних ЗМІ: «Forbes» включив його в першу трійку артистів, що прославилися в інтернеті, Російський піонер назвав Стрикало головним голосом покоління WEB 2.0., а GQ удостоїв звання наймоднішого тренда року. Багато федеральних каналів заговорили про український самородок, а хіти Кайен і Наше Літо вийшли в радіоефір.

З хльостких авторських пісень-кепкувань над поп-хітами і шансоном, накопичених Капланом за час сольної інтернету-творчості, виріс сповна дорослий рок-проект, що представив аудиторії його колишні акустичні «дворові» балади з інтернету в повноцінному рок-аранжуванні, заправлені потужністю і драйвом сьогодення живого бенда.