Виставково-фестивальний проект японської культури для всієї родини. Виставково-фестивальний проект об'єднує людей, небайдужих до японської культури. Це не комерційний проект, у нас немає спонсорів і інвестицій, тому все відбувається за особистою ініціативою учасників співтовариства. Наша мета: показати більшості українців знамените на весь світ мистецтво, яким славиться Японія.

В основі виставкового проекту лежить одна з кращих колекцій японської традиційної ляльки в Європі. Вона включає більше 200 експонатів. Ви побачите ляльок-самураїв і ляльок для дівчаток, імператорських ляльок і ляльок-акторів; ляльок для гри (у нашому розумінні) і ляльок для милування. Адже багато японських ляльок призначено не лише для дітей, а і для дорослих. Це не сучасні китайські "японські" ляльки, яких нам видають за справжню японську ляльку, а дійсно витвори мистецтва. Найстаріша лялька датується серединою 18 сторіччя!

Окрім того, на виставці будуть представлені жіночі кімоно і оригінальний офіційний костюм самурая 19 сторіччя; гравюри укийо-е, унікальна ширма періоду Едо, предмети побуту японців, колекція сигнальних предметів японських самураїв і багато чого іншого. Ми проведемо японську чайну церемонію, майстер-клас по орігамі, у дівчат буде можливість приміряти і сфотографуватися в мантії учикаке, у хлопчиків - поглянути і залучитися до бойових мистецтв.