Umbrella (Vendetta) екс-учасник відомої української реп групи “Vendetta”, що стала, широко відома серед поціновувачів хіп-хопу завдяки таким пісням як “Vendetta, – Лепит нас”, “Vendetta – Этот Дым”, “Umbrella (Vendetta) – Эти улицы” та ін.

Відеокліп на пісню “Vendetta – Этот Дым” на даний момент на офіційному каналі гр. “Vendetta“ на популярному відео-сервісі “Youtube” набрав більше 2-х мільйонів переглядів і цифра продовжує зростати. Інші відеокліпи колективу, як спільні так і сольні, так само користувалися значним глядацьким інтересом.

За плечима артиста 4 випущених альбоми у складі групи, а також один сольний реліз. У яких окрім авторства в написанні текстів, він також виступив і автором музичної складової.

Артист має великий досвід гастрольної діяльності, а його концерти проходили в самих різних куточках України, Росії і Білорусії.

У спільних роботах з артистом брали участь такі колективи і виконавці як: “Ак-47”, “Триагрутрика”, “The Chemodan Clan”, “Східний Округ” і багато інших. У 2013 році артист приймає рішення почати сольну кар'єру і ось вже на початку жовтня в Umbrella (Vendetta) виходить другий сольний альбом, на підтримку якого менеджментом артиста готується концертний тур по містах СНД з програмою, що включає в себе як нові композиції, так і старі, перевірені часом хіти!