Презентація психотрилера «Твердиня» Макса Кідрука, одного з найуспішніших письменників нашої країни.

Попередній роман Максима «Бот» став бестселером і лише за один рік вже тричі додруковувався в Україні. Переклади цього першого вітчизняного технотрилеру виходять в Росії, Польщі, Німеччині, США. Йдуть активні перемовини про його екранізацію. Сама ж промо-кампанія книги стала наймасштабнішою за всі роки незалежної України.

Але Максим не зупиняється на цьому. У вересні на полицях книгарень з’явилося нове творіння Кідрука – «Твердиня». Книга відразу отримала величезну популярність. За свідченнями читачів, від неї не можна відірватися, тому доводиться читати запоєм. Вони ж стверджують, що Максим на порядок себе переріс, написавши новий мегаякісний успішний триллер.

Сам автор є людиною, котра зробила себе сама. Освіта інженера, робота програміста, постійні подорожі незвіданими країнами, улюблені автори (зокрема кумир Максима – Майкл Крайтон) – все це позначається на стилістиці автора, котрий в потрібних дозах змішує художню дійсність із науковими вкрапленнями.

Свої презентації він розробляє до найменшої деталі. Кідрук – перфекціоніст, котрий постав собі за мету стати успішним письменником. І це йому вдається. Хотілося б сказати від себе: весняна презентація технотрилеру «Бот» у Полтаві – найкраща і найцікавіша, яку я бачив у своєму житті. Макс захоплює Твою увагу від перших хвилин і не відпускає до свого останнього речення. Це варто побачити і почути.

Відчуй смак українського психотрилера!